Dlaczego u nas?

Sylwetka absolwenta

Przedmioty

Kadra

 
 
 
Instytut Informatyki
Wydział Matematyki
i Informatyki

Uniwersytet Jagielloński
w Krakowie

ul. Łojasiewicza 6,
30-348 Kraków

tel. (0-12) 664 66 33,
fax (0-12) 664 66 73
www.ii.uj.edu.pl
 

» Studiuj w Instytucie Informatyki  »  Modelowanie, sztuczna inteligencja i sterowanie

Modelowanie, sztuczna inteligencja i sterowanie

Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim
Studia w Instytucie Informatyki UJ

Instytut Informatyki otwiera, od 1 października 2009r., nowe studia informatyczne I-go stopnia o specjalności „Modelowanie, sztuczna inteligencja i sterowanie”. Specjalność ta poświęcona jest tworzeniu modeli komputerowych dla szerokiego spektrum „zagadnień z życia” z wykorzystaniem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Z całą pewnością nowa specjalność zainspiruje Cię do szukania nowych narzędzi, metod i technik informatycznych, ułatwi wybór przedmiotów specjalistycznych, bardzo korzystny z punktu widzenia kontynuowania studiów II-go stopnia oraz kontynuowania pracy naukowej w ramach studiów III-go stopnia.

Jeżeli wybierzesz tę specjalność dołączysz do grona studentów poznających przedsmak prowadzenia badań naukowych. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez pracowników Instytutu Informatyki, co gwarantuje wysoki poziom prowadzonych zajęć zgodny z profilem Instytutu oraz miłą atmosferę. Program specjalności jest zindywidualizowany, elastyczny i dostosowany do Twoich możliwości. Skorzystaj z możliwości przygotowania projektu, który naprawdę Cię zainteresuje. Wybierz wcześniej swojego opiekuna projektu i pozwól mu pracować razem z Tobą.

Twój przyszły pracodawca z pewnością będzie zadowolony posiadając Cię w gronie osób dobrze znających interakcje między informatyką i innymi dziedzinami.

Nie zwlekaj i poznaj więcej szczegółów na stronach specjalności „Modelowanie, sztuczna inteligencja i sterowanie”.

Gorąco zapraszamy studentów obecnego 2 roku informatyki, a za rok studentów obecnego 1 roku informatyki w Instytutcie Informatyki.
Oferta edukacyjna  |  Informatyka Stosowana  |  Informatyka Teoretyczna  |  Inżynieria Oprogramowania  |  Matematyka Komputerowa  |  Modelowanie, sztuczna inteligencja i sterowanie  |